firma.infoblog.cz

Vybíráte podzimní dekoraci do vašeho domova?

Publikováno 01.10.2017 v 17:52 v kategorii REALITY, přečteno: 52x

Podzim se nám nezadržitelně blíží a začíná nám opravdu sychravé počasí. Ale není třeba se kvůli tomu stresovat a smutnit. Správně zvolené podzimní dekorace váš domov zútulní tak, že vám podzimní mlhy a deště nebudou vůbec vadit.

Svíčky vám navodí tu správnou podzimní náladu
BydleníNové byty v Praze mají sice velká okna, ale i tak je na podzim v domech více šero. 

Na člověka takové počasí může mít velice negativní vliv, protože denní světlo je pro naši psychickou podporu velice důležité.


Proto neváhejte a sáhněte po svíčkách a nejlépe ve vůni podzimu. Ideální jsou ostružinové nebo i skořicové vůně. Pomoci k dosažení lepšího psychického stavu můžou i aroma lampy. Například s vůní hrušky nebo jablek.

Barvy podzimu až k vám domů

Podzim ve městě je ještě více nepříjemný než na vesnici. Na vesnici si totiž mohou lidé užívat barevných stromů. Jenže ve městech je zeleně stále méně a méně. Ale i bydlení Praha může být hezky barevné.Stačí se jen inspirovat přírodou a pořídit si doplňky v podzimních barvách.

Třeba povlaky na polštáře v odstínech červené, oranžové a žluté, na které barvou na textil můžete namalovat například draka nebo podzimní ovoce.Pěkné doplňky do bytu můžete vytvořit i z přírodních materiálů. Nasbírejte barevné listy venku a zkuste si z nich udělat kytici růží, která vám nikdy neuvadne.

Nezapomeňte, že i podzimní zahrada může být veselá

Domy na prodej Praha mívají i krásnou a prostornou zahradu. Ale zahrady bývají na podzim fádní a nudné. Někdy dokonce mohou působit až smutným dojmem. Rozveselit je mohou vhodně zvolené venkovní dekorace, jako jsou například dýně nebo třeba veselé truhlíky s motivy dýní nebo podzimního ovoce.

Do truhlíků si zase můžete dát kytice ze spadaného listí, nasbíraných šípků a oříšku. Ani domovní dveře nezůstanou bez ozdoby. Věnec ze slámy a pšeničných klasů bude vypadat dokonale až do doby, než ho vystřídá ten vánoční.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?